Profesionali švieslentė ESK 2401P – (394 x 207 x 6 cm). Žaidimo laiko ir rezultatų skaičių aukštis yra 30 cm. Švieslentė turi grafikos lauką, kuriame galima užrašyti iki 24 raidžių komandų pavadinimus, „bėgančios eilutės“ pavidalu paleisti reklamą, šūkius sirgaliams. Taip pat, švieslentė rodo žaidėjų numerius nuo 0 iki 99, jų pražangas nuo 1 iki 6, surinktų taškų kiekį. Papildomas laikrodis TIME – OUT matuoja pertraukų trukmę arba realų laiką. Švieslentė atitinka FIBA Level 2, NBA reikalavimus. Švieslentė rekomenduojama profesionaliems krepšinio klubams ir krepšinio arenoms.

Profesionali švieslentė ESK 2411 – (312 x 207 x 6 cm). Žaidimo laiko ir rezultatų skaičių aukštis yra 30 cm. Švieslentė turi grafikos lauką, kuriame galima užrašyti iki 24 raidžių komandų pavadinimus, „bėgančios eilutės“ pavidalu paleisti reklamą, šūkius sirgaliams. Taip pat, švieslentė rodo žaidėjų numerius nuo 0 iki 99, jų pražangas nuo 1 iki 6. Papildomas laikrodis TIME – OUT matuoja pertraukų trukmę arba realų laiką. Švieslentė atitinka ne tik FIBA, bet ir NBA reikalavimus. Švieslentė rekomenduojama profesionaliems krepšinio klubams ir krepšinio arenoms.

Profesionali švieslentė ESK 2311 P – (312 x 207 x 6 cm). Žaidimo laiko ir rezultatų skaičių aukštis yra 22 cm. Švieslentė turi grafikos lauką, kuriame galima užrašyti iki 24 raidžių komandų pavadinimus, „bėgančios eilutės“ pavidalu paleisti reklamą, šūkius sirgaliams. Taip pat, švieslentė rodo žaidėjų numerius nuo 0 iki 99, jų pražangas nuo 1 iki 6 ir surinktų taškų kiekį. Papildomas laikrodis TIME – OUT matuoja pertraukų trukmę arba realų laiką. Švieslentė atitinka ne tik FIBA, bet ir NBA reikalavimus. Švieslentė rekomenduojama profesionaliems krepšinio klubams ir krepšinio arenoms.

Profesionali švieslentė ESK 2403 – (426 x 207 x 6 cm). Žaidimo laiko ir rezultatų skaičių aukštis yra 30 cm. Švieslentė turi grafikos lauką, kuriame galima užrašyti iki 24 raidžių komandų pavadinimus, „bėgančios eilutės“ pavidalu paleisti reklamą, šūkius sirgaliams. Taip pat, švieslentė rodo žaidėjų numerius nuo 4 iki 99, jų pražangas nuo 1 iki 6. Papildomas laikrodis TIME – OUT matuoja pertraukų trukmę arba realų laiką. Švieslentė atitinka ne tik FIBA, bet ir NBA reikalavimus. Švieslentė rekomenduojama profesionaliems krepšinio klubams ir krepšinio arenoms.

Švieslentė ESK 201 BP – (157 x 108 x 6 cm). Radiobangomis valdoma švieslentė, turinti aliumininį rėmą ir atsparų smūgiams 5 mm storio antirefleksinį priekinį stiklą. Skaičių aukštis yra 22 cm. Švieslentė turi grafikos lauką, kur galima parašyti komandų pavadinimus, „bėgančios eilutės“ pavidalu paleisti reklamą, šūkius sirgaliams. Į atmintį galima įvesti iki 100 pavadinimų. Švieslentė rodo žaidybinį laiką, rezultatą, kėlinį, taip pat komandines pražangas krepšinyje arba setų skaičius tinklinyje. Taip pat švieslentė rodo trenerių minutės pertraukėlių skaičių, padavimų rodyklę tinklinyje. Švieslentė matuoja 24/14 sek. atakos laiką, trenerių minutės pertraukėlės laiką. Paskutinės 5 sek. rodomos dešimtosios tikslumu. Kai švieslentė nenaudojama sporto žaidimams, ji rodo paros laiką. Švieslentė užprogramuota krepšiniui, tinkliniui, rankiniui, salės futbolui, badmintonui, tenisui. Galima lengvai užprogramuoti švieslentę 3×3 krepšiniui – matuoti 12 sek. atakos laiką. Maitinimas 230 V, vidutinis galingumas 25 Wt. Pulto maitinimas – 3 AA baterijos. Švieslentė rekomenduojama mokykloms ir įvairioms sporto salėms.

Švieslentė ESK 200 BP – (157 x 108 x 6 cm). Radiobangomis valdoma švieslentė, turinti aliumininį rėmą ir atsparų smūgiams 5 mm storio antirefleksinį priekinį stiklą. Skaičių aukštis yra 22 cm, su nuolatiniu užrašu „ŠEIMININKAI – SVEČIAI“. Švieslentė rodo žaidybinį laiką, rezultatą, kėlinį, taip pat komandines pražangas krepšinyje arba setų skaičius tinklinyje. Taip pat švieslentė rodo trenerių minutės pertraukėlių skaičių, padavimų rodyklę tinklinyje. Švieslentė matuoja 24/14 sek. atakos laiką, trenerių minutės pertraukėlės laiką. Paskutinės 5 sek. rodomos dešimtosios tikslumu. Kai švieslentė nenaudojama sporto žaidimams, ji rodo paros laiką. Švieslentė užprogramuota krepšiniui, tinkliniui, rankiniui, salės futbolui, badmintonui, tenisui. Galima lengvai užprogramuoti švieslentę 3×3 krepšiniui – matuoti 12 sek. atakos laiką. Maitinimas 230 V, vidutinis galingumas 25 Wt. Pulto maitinimas – 3 AA baterijos. Švieslentė rekomenduojama mokykloms ir įvairioms sporto salėms.

Švieslentė ESK 101 BP – (108 x 82 x 6 cm). Radiobangomis valdoma švieslentė, turinti aliumininį rėmą ir atsparų smūgiams 5 mm storio antirefleksinį priekinį stiklą. Skaičių aukštis yra 15 cm. Švieslentė turi grafikos lauką, kur galima parašyti komandų pavadinimus, „bėgančios eilutės“ pavidalu paleisti reklamą, šūkius sirgaliams. Į atmintį galima įvesti iki 100 pavadinimų. Švieslentė rodo žaidybinį laiką, rezultatą, kėlinį, taip pat komandines pražangas krepšinyje arba setų skaičius tinklinyje. Taip pat švieslentė rodo trenerių minutės pertraukėlių skaičių, padavimų rodyklę tinklinyje. Švieslentė matuoja 24/14 sek. atakos laiką, trenerių minutės pertraukėlės laiką. Paskutinės 5 sek. rodomos dešimtosios tikslumu. Kai švieslentė nenaudojama sporto žaidimams, ji rodo paros laiką. Švieslentė užprogramuota krepšiniui, tinkliniui, rankiniui, salės futbolui, badmintonui, tenisui. Galima lengvai užprogramuoti švieslentę 3×3 krepšiniui – matuoti 12 sek. atakos laiką. Maitinimas 230 V, vidutinis galingumas 25 Wt. Pulto maitinimas – 3 AA baterijos. Švieslentė rekomenduojama mokykloms ir įvairioms sporto salėms.

Švieslentė ESK 100 BP – (108 x 82 x 6 cm). Radiobangomis valdoma švieslentė, turinti aliumininį rėmą ir atsparų smūgiams 5 mm storio antirefleksinį priekinį stiklą. Skaičių aukštis yra 15 cm, su nuolatiniu užrašu „ŠEIMININKAI – SVEČIAI“. Švieslentė rodo žaidybinį laiką, rezultatą, kėlinį, komandines pražangas krepšinyje arba setų skaičius tinklinyje. Taip pat švieslentė rodo trenerių minutės pertraukėlių skaičių, padavimų rodyklę tinklinyje. Švieslentė matuoja 24/14 sek. atakos laiką, trenerių minutės pertraukėlės laiką. Paskutinės 5 sek. rodomos dešimtosios tikslumu. Švieslentė rekomenduojama mokykloms ir įvairioms sporto salėms.

Profesionali švieslentė ESK 2401 – (312 x 207 x 6 cm). Žaidimo laiko ir rezultatų skaičių aukštis yra 30 cm. Švieslentė turi grafikos lauką, kuriame galima užrašyti iki 24 raidžių komandų pavadinimus, „bėgančios eilutės“ pavidalu paleisti reklamą, šūkius sirgaliams. Taip pat, švieslentė rodo žaidėjų numerius nuo 4 iki 99, jų pražangas nuo 1 iki 6. Papildomas laikrodis TIME – OUT matuoja pertraukų trukmę arba realų laiką. Švieslentė atitinka ne tik FIBA, bet ir NBA reikalavimus. Švieslentė rekomenduojama profesionaliems krepšinio klubams ir krepšinio arenoms.

Švieslentė ESK 201 – (157 x 108 x 6 cm). Skaičių aukštis 22 cm. Švieslentė turi grafikos lauką, kur galima parašyti komandų pavadinimus, „bėgančios eilutės“ pavidalu paleisti reklamą, šūkius sirgaliams. Ji rodo laiką, rezultatą, komandines pražangas, kėlinį, trenerių minutės pertraukėlių skaičių. Švieslentė programuota krepšiniui, tinkliniui, rankiniui, salės futbolui, lauko tenisui. Be to, turi chronometro funkciją. Švieslentė rekomenduojama mokykloms ir įvairioms sporto salėms.

Švieslentė ESK 101 – (108 x 82 x 6 cm). Skaičių aukštis yra 15 cm. Švieslentė turi grafikos lauką, kur galima parašyti komandų pavadinimus, „bėgančios eilutės“ pavidalu paleisti reklamą, šūkius sirgaliams. Ji rodo laiką, rezultatą, komandines pražangas, kėlinį, trenerių minutės pertraukėlių skaičių. Švieslentė programuota krepšiniui, tinkliniui, rankiniui, salės futbolui, lauko tenisui. Be to, turi chronometro funkciją. Švieslentė rekomenduojama mokykloms ir įvairioms sporto salėms.

Švieslentės priedai – profesionalūs „24/14 sek.“ atakos laikrodžiai: ESK 310 (52 x 57 x 6 cm). Skaičių „24“ aukštis – 22 cm, o rungtynių laiko skaičių aukštis – 11 cm; ESK 410 (62 x 78 x 6 cm). Skaičių „24“ aukštis – 30 cm, o rungtynių laiko skaičių aukštis – 15 cm. Šie sporto švieslentės priedai rekomenduojami profesionalioms krepšinio arenoms ir sporto centrams.

Švieslentės priedai – „24/14 sek.“ atakos laikrodžiai: ESK 110. Skaičių aukštis – 15 cm. ESK 210 (52 x 43 x 6 cm). Skaičių aukštis – 22 cm. Šie sporto švieslentės priedai rekomenduojami mokykloms ir įvairioms sporto salėms.